0 WYCENY

KLEJ GREEN GLUE


Ilość:
lub
Powierzchnia:
m 2

Produkt niedostępny

(+48) 66 77 66 100

Wygraj z hałasem! 

Green Glue Noiseproofing Compound to wyjątkowy produkt tłumiący hałas, idealny do nowych projektów budowlanych i renowacyjnych. Jest to najbardziej popularny i niedrogi produkt do zmniejszania hałasu. Aplikacja spoiwa jest szybka, prosta i skuteczna. 

Polepsz izolację akustyczną w domu, miejscu publicznym lub zakładzie pracy. Unikaj hałasu skutecznie i opłacalnie! 

Zastosowanie 

Green Glue jest produktem stworzonym do walki z hałasem i niechcianym dźwiękiem. Hałas wewnętrzny, zewnętrzny, uderzeniowy czy przenoszenie boczne, może być prawdziwym problemem. Możesz wśród zgiełku miasta przygotować sobie miejsce, w którym dzięki Green Glue, będziesz mógł odpocząć Ty i Twoja rodzina.

Sposób użycia 

Klej oraz uszczelniacz nakłada się przeznaczonym do tego profesjonalnym pistoletem tak, aby klej był rozprowadzony równomiernie po całym materiale. Ważnym jest to, jak klej zostanie rozprowadzony, gdyż od tego zależy to, jak spoiwo będzie się zachowywać w przeciągu następnych trzydziestu dni, kiedy jest utrwalane. Dopiero wtedy wszelkie badania mogą wykazać niesamowite właściwości produktu Green Glue. Natomiast taśmę Green Glue należy nakładać na powierzchnię wcześniej oczyszczoną. Klej z wiadra należy przygotować w sposób zalecany przez producenta.

Walory 

Niesamowite właściwości Green Glue są ukryte w jego doskonale przygotowanej formule. Produkt zachowuje się w sposób właściwy oraz pozostaje w miejscach do tego odpowiednio przygotowanych i spełnia swoje właściwości. Należy pamiętać, że Green Glue Compound, Uszczelniacz, Taśma i Zaciski nie są w żaden możliwy sposób produktami wzajemnie zastępowalnymi. Każdy produkt ma swoje profesjonalne przeznaczenie. Każdy z produktów został stworzony z myślą o profesjonalnym zastosowaniu w walce ze szkodliwym hałasem. Produkty są przeznaczone dla grupy użytkowników zarówno prywatnych jak i profesjonalistów.

Green Glue BHP 

W pracy z Green Glue należy pamiętać o swoim bezpieczeństwie. To prawda, że produkt spełnia wiele norm, posiada wiele certyfikatów i jest najlepszy na rynku. O tym wszystkim możesz przeczytać na naszej nowoczesnej stronie internetowej www.greenglue.pl, gdzie znajdziesz przykłady zastosowań, badań oraz kartę produktu niebezpiecznego do pobrania w najnowszej wersji elektronicznej. Pamiętaj, by w pracy z produktami Green Glue stosować zasady BHP. To jest odpowiednie ubranie w tym rękawice i okulary. Opakowania Green Glue należy utylizować zgodnie z normami prawnymi.


Badania laboratoryjne

Produkty Green Glue zostały poddane restrykcyjnym badaniom w Underwriters Laboratories w Stanach Zjednoczonych. Laboratorium to nieprzerwanie prowadzi certyfikacje materiałów od 1894 roku. Produkty Green Glue zostały poddane szczegółowym badaniom dotyczącym bezpieczeństwa przeciwpożarowego i wpływu na środowisko. Wyniki badań potwierdzają, że Green Glue Compound jest bezpieczny w użyciu. Według powyższych badań szczeliwo zwiększa klasyfikację Sound Transmission Class, która jest niezbędna w obiektach starających się o certyfikat LEED. Dzięki temu obiekty mogą spełniać najwyższe standardy akustyczne.

Film jak stosować klej Green Glue pod linkiem.