0 WYCENY
Strona główna / Panele akustyczne / Seria Professional

Seria Professional

Panele akustyczne Professional

Professional to główna linia piankowych materiałów akustycznych dostępnych w naszym sklepie, oferująca najwyższy poziom absorpcji dźwięku (dla paneli o grubości 5 cm i większej: 0,95s, klasa A) w połączeniu z bogatą kolorystyką i w znacznej ilości kształtów i grubości.


Panele akustyczne z linii Professional idealnie nadają się do poprawy akustyki wewnątrz różnych pomieszczeń: pokojów odsłuchowych, sal wykładowych i konferencyjnych, pomieszczeń mieszkalnych i we wszystkich miejscach, gdzie znaczny pogłos uniemożliwia lub utrudnia odsłuch, czy porozumiewanie się.

Dzięki dużej ilości ciekawych kształtów, materiały z linii Professional pozwalają na praktycznie nieograniczoną fantazję w projektowaniu niepowtarzalnych aranżacji. Powstałe w ten sposób kompozycje nie tylko znacząco poprawią akustykę w danym pomieszczeniu, ale również staną się przyciągającym wzrok, designerskim elementem jego wystroju.
Projektowanie indywidualnych układów paneli z pewnością ułatwi nasz Kreator Paneli.

Znaczącą właściwością paneli Professional jest ich ograniczona palność:

  • samogasnący klasa E 13501-1:2010,
  • trudnozapalny zgodnie z PN-EN 1021-1:2007; materiał spełnia wymagania
   dotyczące zapalności zawarte w § 261.1. rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia
   12.06.2002 r.,
  • samogasnący zgodnie z MVSS 302 oraz Fiat 50433; palność nie więcej niż 100 mm/min.
   Panele posiadają również atesty higieniczne PZH.

Zwarta struktura komórkowa pianek, z jakich wykonane są panele akustyczne Professional, jest gwarancją ich wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Panele Professional są trwałe, nie utleniają się (nie sypią), nie tracą kolorów pod wpływem oświetlenia w dłuższym okresie czasu.

  Panele mocowane są do ścian i sufitów na kilka sposobów, zaprezentowanych na filmie. Istnieje również możliwość zakupu pianek podklejonych warstwą samoprzylepną, umożliwiającą szybki montaż.

Tak dużo paneli, co tu wybrać?