0 WYCENY

Ekrany mobilne MOA

Ekrany akustyczne pozwalają w łatwy sposób oddzielić źródło dźwięku bądź hałasu od otoczenia. Ekrany z naszej oferty to najnowsza wersja przenośnych i trwałych ekranów akustycznych, które powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów. To system który w prosty i skuteczny sposób pozwala kontrolować dźwięk.

Od teraz aby stworzyć miejsce do ćwiczeń gry na perkusji lub gitarze, czy obniżyć hałas na hali produkcyjnej wystarczy postawić ekrany MOA TM.

Hałaśliwy sąsiad z biurka obok przestanie być uciążliwy. Rozmowa telefoniczna z klientem w końcu przebiegnie bez udziału głosu z sąsiedniego biurka. Zapewne każdy z nas prowadził rozmowę z pracownikiem biura call center, gdzie słychać tłum ludzi przekrzykujących się nawzajem, ekran w takich rozwiązaniach spisuje się idealnie. Łatwość montażu pozwala na zastosowanie praktycznie na każdej płaskiej powierzchni.

Zamówienia przyjmujemy wyłącznie drogą mailową na adres: biuro@apama.pl lub poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie. 

Ciekawe ile Uszaków się zmieści za jednym ekranem?