0 WYCENY
Strona główna / Aktualności / Niespodziewana wizyta w APAMIE! Co trafiło w ręce bandytów?

Niespodziewana wizyta w APAMIE! Co trafiło w ręce bandytów?

Niespodziewana wizyta w APAMIE! Co trafiło  w ręce bandytów?

I wtedy wchodzi on! Cały w czerwieni i w masce! Kto to jest? Czego szuka? Czyżby chciał coś wyciszyć?? A może ma głośnych sąsiadów? Z zainteresowaniem przyglądaliśmy się zagadkowemu gościowi naszej firmy i po trochę nieśmiałym pytaniu z naszej strony: ¿Le puedo ayudar en algo? - wysłuchaliśmy niesamowitej historii! 

Nasz niespodziewany gość okazał się hiszpańskim wizjonerem. Na hali produkcyjnej gdzie pracuje musi mierzyć się z ciągłym hałasem pracujących całą dobę maszyn, dodatkową trudność sprawia mu komunikacja ze współpracownikami którzy często muszą podnosić głos by przekrzyczeć huk urządzeń. Na dodatek hala ma bardzo wysoki sufit, który odbija dźwięki i sprawia że w pomieszczeniu jest echo. Na pewno nie są to komfortowe warunki do obmyślania strategii i planów na przyszłość przedsiębiorstwa. Słuchając jego historii od razu nasunęły się nam szybkie wnioski:

1. Maszyny trzeba wyciszyć ( zobacz: izolacja akustyczna)

2. Ściany pomieszczeń gdzie są współpracownicy, trzeba wyłożyć panelami dźwiękochłonnymi (zobacz: panele akustyczne) lub odgrodzić ich od maszyn ruchomymi panelami (zobacz: seria MOA)

3. Sufit trzeba akustycznie przełamać przy użyciu podwieszanych paneli (zobacz: serię professional PRO)

4. Na koniec proponujemy terapię z Uszakiem

Po nakarmieniu gościa ciastkami i pokazaniu naszych produktów zauważyliśmy w jego oczach ekscytację. Chyba udało się nam dać mu nadzieję na rozwiązanie wszystkich problemów. W każdym razie na pewno tych akustycznych. Teraz właśnie pakujemy towar do samochodu, a nasze księgowe liczą stosy gotówki! Eh, te płatności w euro!

Panie! Bierz Pan wszystko tylko zostaw Uszaka!

Masz ciasteczko!