0 WYCENY
Strona główna / O firmie

O firmie

APAMA acoustic project

Jesteśmy polską firmą, powstałą z zaangażowania, pasji oraz miłości do dźwięku.

Nasza główna siedziba znajduje się w Polsce jednakże poprzez sieć naszych przedstawicieli jesteśmy w stanie doręczyć towar do prawie każdego miejsca na świecie. W prowadzeniu naszej działalności kierujemy się etycznymi postawami handlowymi, które staramy się propagować wśród naszych odbiorców i kontrahentów. 

Dzięki temu kolejny rok z rzędu zostaliśmy nagrodzeni zaszczytnym wyróżnieniem Złoty Certyfikat Rzetelności przyznawanym przez Krajowy Rejestr Długów oraz Certyfikatem Rzetelna Firma 2016. Podstawową działalnością naszej firmy jest szeroko rozumiana akustyka, czyli wszystko co wiąże się bezpośrednio z dźwiękiem, jego poprawą, pochłanianiem lub izolacją kiedy dźwięk pożądany zamienia się w niepożądany czyli w hałas. 

Certyfikaty i nagrody

Rectangle 51.png (144 b)

Oferowane przez nas produkty cechują się najwyższą jakością, dzięki czemu wielokrotnie były nagradzane np. Złotym Medalem Targów Kielce w 2011 r. Stale rozwijamy się poprzez współpracę z uczelniami wyższymi w Polsce m.in. Uniwersytetem im. Jana Długosza w Częstochowie.

Dbamy też o to, aby materiały, które sprzedajemy posiadały najnowsze atesty i badania. Jak to robimy? Kontrolujemy je w naszych laboratoriach, a także w uznanych akredytowanych laboratoriach takich jak: Instytut Techniki Budowlanej (ITB), Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej (CNBOP) i Przemysłowy Instytut Motoryzacji (PIMOT). 

APAMA nagrody

Nagrody APAMA CERTYFIKATY rzetelności

 

Projekt paneli akustycznych

Projektowanie ustrojów akustycznych zgodnie z wytycznymi klienta!

Firma APAMA acoustic project® to nie tylko produkcja i sprzedaż materiałów, to także projektowanie ustrojów akustycznych zgodnie z wytycznymi klienta, montaż, transport, pomiary i analizy, doradztwo techniczne od etapu projektu do wykonania. Każde zlecone zapytanie traktujemy indywidualnie z największym zaangażowaniem i powagą starając się łączyć pracę z pasją oraz działalnością zarobkową z działalnością dydaktyczną i badawczą. Swoją wiedzą dzielimy się poprzez szereg spotkań, konferencji, spotkań zarówno komercyjnych jak niekomercyjnych. 

 Oferujemy pomiary właściwości akustycznych materiałów, a także budynków i warunków środowiskowych 

Nasza firma ciągle się rozwija, dzięki czemu możemy oferować coraz lepszą pomoc naszym klientom. Dlatego oferujemy pomiary właściwości akustycznych materiałów, a także budynków i warunków środowiskowych. Wykonujemy je na sprzęcie pomiarowym Soundbook Quadro o wysokiej klasie dokładności.
Dzięki nam można dowiedzieć się dlaczego, mimo najdroższego zestawu HiFi lub Audio-Video odtwarzana muzyka nie brzmi dobrze, głos wokalisty jest słaby lub co gorsza niezrozumiały dla odbiorcy. Muzycy, dzięki nam dowiedzą się dlaczego podczas prób, mimo największych ich starań dźwięk jest niesatysfakcjonujący. Pomożemy zrozumieć, z jakiego powodu słyszymy sąsiada zza ściany; praca w biurze lub innym zakładzie pracy jest męcząca i nieefektywna, a dłuższa jazda samochodem powoduje, że odgłosy pracy silnika
i słuchane radio przyprawiają kierowcę i pasażerów o ból głowy.


Nie tylko pomożemy znaleźć przyczynę powyższych problemów, ale również ich rozwiązanie, ponieważ brak adaptacji akustycznej, zbyt długi czas pogłosu (echo),
zła izolacyjność akustyczna czy też hałas i drgania na pozór nieodczuwalne, w dłuższej perspektywie działają negatywnie na organizm człowieka.
 

APAMA laboratorium

APAMA laboratorium

Rectangle 90.jpg (104 KB)

Staramy się, aby nasza dewiza „Hear the silence
czyli usłysz ciszę, brzmiąca trochę przewrotnie
była w pełni wcielona w życie!

Każdy kto potrzebuje ciszy i odpoczynku mógł ich zaznać w swoim domu i miejscu pracy, a podróż samochodem przebiegała szybko i komfortowo. Dokonujemy także wszelkich starań, by każdy mógł słuchać muzyki, grać i tworzyć w idealnych warunkach; by realizator, słuchacz oraz muzyk mógł cieszyć się pięknem dźwięku zarówno w domu, studiu jak i firmie nie zakłócając spokoju innym. 

Chcesz nas poznać? Odwiedź nas w Kamyku!

Mamy ciasteczka!